Додати новину
Ко всем новостям
Економіка 11.бер..2021
2702
БІЗНЕС-ГОДІВНИЦЯ ДЛЯ ПРАВООХОРОНЦІВ: оприлюднюємо імена продажних суддів, прокурорів і слідчих. ЧАСТИНА 2

БІЗНЕС-ГОДІВНИЦЯ ДЛЯ ПРАВООХОРОНЦІВ: оприлюднюємо імена продажних суддів, прокурорів і слідчих. ЧАСТИНА 2

  

 

 

 

 

 

 

 

ПРОКУРОСЬКІ ФАНТАЗІЇ ТА ПОЛІЦЕЙСЬКЕ СВАВІЛЛЯ: ЯК РОЗСЛІДУЮТЬСЯ НЕІСНУЮЧІ ЗЛОЧИНИ 

 

 

«МК КОНСАЛТИНГ ГРУП»  – початок

 

 

Наше перше «знайомство» з правоохоронними органами відбулося навесні 2018 року, коли протягом одного дня було проведено 6 обшуків – 5 в офісних приміщеннях моєї компанії «МК КОНСАЛТИНГ ГРУП» з вилученням техніки і розпилюванням сейфів болгарками, а також обшук у мене вдома з вилученням усіх грошових коштів і особистої комп'ютерної техніки членів моєї сім'ї. Вранці, 24 травня 2018 року, головний офіс компанії відвідали прокурори Київської місцевої прокуратури № 7 разом зі слідчими Подільського управління поліції ГУНП в м. Київ з ухвалою слідчого судді на обшук, у кримінальному провадженні № 42017101070000286 від 01.12.2017 за ч. 1 ст. 203-2 КК України. Нас підозрювали в незаконній діяльності, пов'язаній з гральним бізнесом.

 

Проте, слідство тривало недовго. Через три дні після цієї хвилі обшуків з вилученням, слідчий Міський Іван Іванович, який брав участь у слідчих діях, скажімо так, ДОБРОВІЛЬНО повернув нам вилучену оргтехніку. Запам'ятайте прізвище цього слідчого, далі він буде головним героєм, точніше – антигероєм нашої історії.

 

Що стало причиною такої щедрості з боку силовиків – історія замовчує. А замовчує тому, що кожному українському бізнесменові і так зрозуміло після яких «реверансів» у бік прокурорів протягом трьох днів повертають вилучену в ході обшуків техніку без суду і слідства. Кримінальне провадження закрили через відсутність доказової бази про скоєний злочин.

 

Через те, що незаконні слідчі заходи за іншими кримінальними провадженнями тривають, а в мережі поширили наклеп про діяльність всіх моїх юросіб, адвокати повернулися і до першого кримінального провадження № 42017101070000286 по «МК КОНСАЛТИНГ ГРУП», яке вже закрито. Мій адвокат, Олександр Телешецький, 2 листопада 2020 року звернувся з адвокатським запитом до Генерального прокурора Венедіктової І.В., в якому вказав, що ні ТОВ «МК КОНСАЛТИНГ ГРУП», ні мені особисто не було відомо про орган досудового розслідування в цьому провадженні, про його стан і прийняті процесуальні рішення щодо вилученого майна. Ми попросили надати нам можливість ознайомитися з матеріалами справи, щоб переконатися в безпідставності реєстрації провадження і отримання дозволу на обшук, виданого слідчим суддею Подільського суду Гребенюком В.В., з метою заблокувати діяльність підприємства.

 

 

 

 

Пояснюємо: це зроблено з метою підтвердити сфабрикованість КП та відсутність проведення реального розслідування неіснуючого злочину. Ось дивіться: кримінальне провадження зареєстрували – обшук провели – техніку вилучили – справу повинні були розслідувати – знайти факти скоєння злочину – оголосити про підозру, вручити обвинувальний акт, направити його до суду для розгляду по суті і притягнення винних до кримінальної відповідальності. Тільки техніку нам через три дні «з доброї волі» повернули. А в процесуальних документах, цікаво, це як відобразили? Куди ж техніка в ході слідства поділася? Чому далі не проводилося розслідування, якщо обшуки вже провели? Чому техніка стала їм так швидко не цікава?

 

Генеральна прокуратура передає запит безпосередньо в Київську місцеву прокуратуру №7. Однак, Перший заступник керівника Ходаківський Сергій Петрович просить нас подати відповідне клопотання для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження.

 

 

 

 

14 грудня 2020 року адвокат подає клопотання і знову просить Подільську прокуратуру проінформувати про хід досудового розслідування і його результати. Але, вже 18 грудня прокурор Чаплигін К.В. своєю постановою відмовляє нам у задоволенні запиту на підставі того, що ТОВ «МК КОНСАЛТИНГ ГРУП» і ​​Мартинюк Андрій Степанович не входять до переліку осіб, які мають право звертатися з подібними клопотаннями. А не мають права тому, (тут найважливіше!) що у ТОВ «МК КОНСАЛТИНГ ГРУП» і ​​Мартинюка Андрія Степановича ВІДСУТНІЙ ПРОЦЕСУАЛЬНИЙ СТАТУС у кримінальному провадженні, оскільки майно їм вже повернули, через 3 дні після вилучення, без судових рішень.

 

 

 

 

 

Простіше кажучи, за час «розслідування» ані мені особисто, ані юридичній особі не було оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення. За словами прокурора Чаплигіна ми фактично в цьому КП – ніхто. Ось тільки згідно зі ст. 220 КПК України, ми маємо право ознайомитися з матеріалами справи, адже ТОВ «МК КОНСАЛТИНГ ГРУП» і ​​я особисто отримали в кримінальному провадженні статус осіб, чиї законні інтереси обмежувалися під час досудового розслідування.

 

Товариші прокурори, що ж тоді стало підставою для реєстрації кримінального провадження та вилучення у мене вдома особистих фінансових заощаджень? Очевидно, що ніхто і ніколи не дозволить побачити матеріали провадження, бо самі правоохоронці знають, що провели обшуки абсолютно незаконно!

 

Але ми так просто не здаємося! 12 січня 2021 року адвокати подали Керівнику Київської місцевої прокуратури №7 Химченко О.С. скаргу на постанову прокурора Чаплигіна про відмову ознайомитися з матеріалами провадження. Ми до останнього будемо вимагати виконання закону і гарантій наших прав!

 

 

 

НЕ СТОЛИЦЕЮ ЄДИНОЮ: «ЕМБІЕМ ЮКРЕЙН» І «ДАТА КОНСАЛТИНГ» У ЧЕРКАСАХ

 

 

Не меншою фантазією відзначилися правоохоронці в регіонах, які діють під пильним керівництвом «старших товаришів» зі столиці. Черкаські маріонетки в пагонах примудрилися піти ще далі – сфабрикувати свідчення від вигаданого потерпілого і порушити постанову на обшук власного слідчого судді.

 

11 вересня 2018 року було зареєстровано кримінальне провадження                         № 12018251010006371 по ч. 1 ст. 361 КК України – несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин. У КП фігурує наша компанія ТОВ «ЕМБІЕМ ЮКРЕЙН», офіс якої розташовувався також і в Черкасах.

 

12 лютого 2019 року в офісі компанії проводять обшук з вилученням всієї комп'ютерної техніки та документів. Рішення на обшук видала ще один корумпований слідчий суддя Соснівського районного суду м. Черкаси – Марцішевська Олена Миколаївна. Під час обшуку вилучили комп'ютерну техніку, особисті мобільні телефони співробітників, документи, і відразу наклали арешт на майно.

 

Цікаво, що рік потому, 16 грудня 2020 року, той самий суддя, який накладав арешт – Пироженко С.А. – сам цей арешт і зніме! Арешт зняли, тому що не виявили доказів вчинення злочину, а вилучення техніки визнали абсолютно безпідставним! Після клопотання наших адвокатів суд зобов'язав черкаських правоохоронців повернути майно компанії. Як думаєте, техніку повернули? Звичайно, ні! Повертати вже нічого, злодії в пагонах давно розікрали і продали наше майно! Слідчий Ходосовська О.В. понесе персональну відповідальність згідно із законом за зникнення вилученої в ході обшуків техніки.

 

У той самий час, в лютому 2019 року, суддя Марцішевська видала ухвалу про дозвіл на обшуки вдома у співробітників ТОВ «ЕМБІЕМ ЮКРЕЙН». Згідно з розслідуванням відділу протидії кіберзлочинності в Черкаській області, компанія «ЕМБІЕМ ЮКРЕЙН» займається злочинною діяльністю.

 

Ордер на обшук суддя дала на підставі клопотання прокурора Кошовської Є.І. і слідчого Ходосовської О.В. У відділок поліції нібито надійшла заява від громадянина Вихристенка Сергія Миколайовича: «14.07.2018 о 10:00, перебуваючи за місцем проживання він перерахував грошові кошти в розмірі 200 євро на власний рахунок, після чого невстановлена ​​особа шляхом вторгнення в роботу комп'ютерної системи вкрала кошти». (Ухвала Іменем України про проведення обшуку від 08 лютого 2019 року / Справа №712 / тисячу вісімсот сорок п'ять / 19 / Провадження №1-кс / 712 / одна тисяча сто сорок дев'ять / 19)

 

На який саме рахунок громадянин Вихристенко перераховував свої кошти в заяві не вказано, чому він перераховував на якийсь рахунок 200 євро не вказано, яким чином невстановлена ​​особа вплинула на роботу комп'ютерної техніки і викрала гроші  – у заяві ані слова. А все тому, що ця заява сфабрикована власне співробітниками слідчого відділу Нацполіції в Черкасах. Саме з цієї причини «потерпілий» Вихристенко Сергій Миколайович на судове засідання не з'явився і жодних свідчень від «потерпілого» прокурори та слідчі не представили!

Ми здогадуємося чому... Знайти інформацію про «можливого потерпілого» Вихристенка Сергія Миколайовича, зареєстрованого в Черкасах, було нескладно. Інформація є у відкритому доступі.

 

 

 

 

https://5140.org/probation/3019214596552827-vyhristenko-sergej-nikolaevich

 

Швидше за все, саме його дані слідчі «позичили» для своїх фікцій. Страшно уявити, які ще методи для реєстрації фейкових КП використовують продажні силовики.

 

Однак, незаконно вилученої в 2019 році техніки ТОВ «ЕМБІЕМ ЮКРЕЙН» слідчим Головного слідчого управління Національної поліції України було мало, і вони вирішили не припиняти свій заробіток у регіонах. Тому, 30 жовтня 2020 року, слідчий ГСУ НПУ Огаренко С.К. проводить черговий незаконний обшук в офісі нашої партнерської компанії – ТОВ «ДАТА КОНСАЛТИНГ» у Черкасах. Ухвалу на обшук 07.10.2020 року видала слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва Константінова К.Е. У новому кримінальному провадженні № 42019101020000182 (від 01.08.2019) нас звинувачують у скоєнні шахрайства, а саме тяжкого злочину передбаченого ч. 3 ст. 190 КК України (Шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки,  – карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років).

 

Коментар: об'єктивна сторона шахрайства полягає у заволодінні майном або набуття права на майно шляхом обману чи зловживання довірою. У результаті шахрайських дій ПОТЕРПІЛИЙ - власник, особа, у віданні або під охороною якої знаходиться майно, добровільно передає майно або право на майно винної особи. Безпосередню участь потерпілого в передачі майнових благ і добровільність його дій є ОБОВ'ЯЗКОВОЮ ознакою шахрайства.

 

Щоб звинуватити фіз- або юрособу в скоєнні шахрайства (тобто умисного обману) повинен бути потерпілий, стосовно якого це шахрайство було скоєно. Фактично звинувачення висуває реальна людина, яку обдурили, «кинули на гроші». Факт шахрайства не може відбутися в природі самостійно, без постраждалої сторони! Це те ж саме, що сказати: «Вбивство скоїли, але трупа немає».

 

Прокурори зі слідчими стверджують, що ми вчинили шахрайство. Однак, жодної згадки про постраждалих від шахрайства людей у самих кримінальних провадженнях  немає, оскільки таких «потерпілих» не існує. Хто тоді звинувачує нас у шахрайстві? Що взагалі розслідують прокурори зі слідчими більше року, з 01.08.2019, якщо в провадженнях немає потерпілих?

 

Через очевидну незаконність і безпідставність проведених обшуків 15 грудня 2020 року ми отримали ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва Бусик Олени Леонідівни, на повернення вилученого під час обшуку майна:

 

 

 

 

 

 

Тепер уважно читаємо найцікавіший витяг із ухвали Печерського суду від 15.12.2020 про те, яке ж безмежне свавілля в нашій країні творять слідчі: 

 

 

 

 

Слідчий Огаренко С.К., незважаючи на відсутність дозволу на обшук, самовільно вривається до орендованого приміщення і незаконно вилучає (а насправді – ВИКРАДАЄ) майно організації, що веде законну господарську діяльність. Після того, як слідчі припустилися такої очевидної помилки, її потрібно було терміново виправити. Тому прокурори звернулися з клопотанням до слідчого судді і швиденько «узаконили» незаконно проведений обшук, використавши для цього процедуру законом не передбачену. Згідно ч. 3 ст. 233 КПК України ніхто не має права проводити обшук без рішення на те слідчого судді. Виняток – невідкладні випадки, пов'язані з врятуванням життя людей або майна, або з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину. Тільки в цих випадках слідчий має право провести обшук, а опісля – подати клопотання за фактом його здійснення слідчому судді. Якщо вищевикладених підстав не було, тоді докази, отримані внаслідок такого обшуку є неприпустимими, і вся інформація повинна бути знищена. Очевидно, що приписи ч. 3 ст. 233 КПК України не стосуються нашого випадку. Проте, корумпований слідчий суддя узаконив проведений обшук.

 

Зараз слідчий Огаренко С.К. ховається і не виконує рішення суду, яким його зобов'язали повернути майно ТОВ «Дата Консалтинг» (23 системних блоки, 23 клавіатури, 23 монітора). З системними блоками все зрозуміло, але дуже цікаво, яким чином клавіатури і монітори сприяли ходу слідства? Яку приховану інформацію шукали слідчі в клавіатурах і навушниках?

 

Техніку вивезли зовсім не для того, щоб проводити розслідування і шукати докази скоєння злочину, а щоб повністю «паралізувати» роботу і «нагрітися» на хабарах від підприємця за повернення техніки. Так нахабно, свавільно, порушуючи закон, можна вломитися на будь-яке підприємство чи навіть до вас додому з обшуком, винести все майно з вашої квартири, а після «узаконити слідчі дії». Робоча схема!

 

 

 

«ПРОДАМ УЖИВАНУ ТЕХНІКУ. НЕ ДОРОГО » МІСЬКИЙ ІВАН ІВАНОВИЧ

 

 

Осінь 2020 року стала піковою точкою тиску з боку силовиків. Такого свавілля, жадібності й аморальної поведінки серед представників правоохоронних органів ми навіть не могли уявити.

 

01 жовтня 2020 року ухвалу на обшук по КП № 12018000000000698 (ч. 4 ст.190 КК України) дає суддя Печерського районного суду м. Києва Литвинова І.В. Старший слідчий ГСУ НПУ Міський Іван Іванович (саме той, який три роки тому незаконно вилучив техніку «МК КОНСАЛТИНГ ГРУП») береться за справу – проводить обшук із вилученням у новому офісі ТОВ «ЕМБІЕМ ЮКРЕЙН» на бульварі Тараса Шевченка 37/122. Часи змінюються, а особи рекетирів залишились незмінними.

 

У рішенні зазначено: слідчими встановлено, що 25 вересня 2020 року ТОВ «ЕМБІЕМ ЮКРЕЙН», що раніше займалося нібито злочинною діяльністю за адресою: м Київ, вулиця Глубочицька, 40У, переїхало в новий офіс на бульварі Тараса Шевченка 37/122, «використовуючи засоби конспірації». Тобто злочинці, які займаються нелегальною діяльністю і використовують «конспіративні методи», орендують офіс у центрі столиці, в одному з кращих БЦ міста? Серйозно?

 

Згідно ч. 1 ст. 234 КПК України обшук проводиться «з метою виявити і зафіксувати вчинення кримінального правопорушення». Суддя ухвалює рішення на вилучення комп'ютерної техніки, різноманітних цифрових носіїв, робочих блокнотів і записів, а також мобільних телефонів, що могли використовуватись для кримінальної діяльності.

 

Пид час обшуку, крім необхідних для розслідування злочинів комп'ютерних мишок, клавіатур і моніторів, слідували вилучили 70 мобільних телефонів, тільки 7 з яких належали підприємству! Решта 63 належали особисто співробітникам компанії. У співробітників в офісі буквально з рук виривали особисті телефони. Ідеальна схема залякати людей і влаштувати емоційний пресинг. В офісі є робочі мобільні телефони, телефонія, доступ в інтернет, але Міський І.І. вирішив, що всі 63 співробітника компанії здійснювали кримінальні злочини, використовуючи власні ґаджети. Уявляю, як кожен з менеджерів говорить: – Ні, ні, приберіть робочий телефон, якщо вже займатися шахрайством в особливо великих розмірах, то тільки використовуючи свій особистий номер телефону!

 

Того дня правоохоронці проводять ще один обшук у другому офісі ТОВ «ЕМБІЕМ ЮКРЕЙН» за адресою: м Київ, Вознесенський узвіз 23-А, офіс 17. Ухвалу на обшук виносить слідчий суддя Соколов О.М., а виконує її слідчий Огаренко С. К., той слідчий, який самовільно вдерся з обшуком в офісні приміщення в Черкасах без рішень слідчого судді. У ході обшуку 05.10.2020 вилучили 11 системних блоків, 11 моніторів, 11 клавіатур, 2 ноутбуки, 7 мобільних телефонів.

 

Після проведених обшуків прокурор Офісу Генерального прокурора Носенко Денис Валерійович подає клопотання про арешт ВСЬОГО вилученого під час обшуків майна, особистих телефонів співробітників у тому числі. Найсмішніше, що крім системних блоків і особистих телефонів співробітників, прокурор дуже хотів арештувати – увага! – монітори, клавіатури і навушники. На його думку саме там міститься необхідна слідству інформація про шахрайство в особливо великих розмірах.

 

Арешт, як запобіжний захід у кримінальному провадженні використовується судом тільки в тому випадку, коли наявні докази скоєного злочину. Через безпідставність і відсутність доказової бази Печерський районний суд м. Києва відмовляє прокурору в арешті. Більш того, сам прокурор, який клопотав про арешт, ТРИЧІ не з'явився на засідання, де повинен був надати суду докази скоєного шахрайства.

 

 

 

 

 

Обшуки у КП №12018000000000698 проводилися не тільки в офісних приміщеннях. Обшукували також будинки і транспортні засоби співробітників компанії, вилучали особисті ноутбуки і флеш-накопичувачі. У вересні минулого року, за клопотаннями слідчого Огаренко С.К. і прокурора Носенко Д.В., слідчими суддями Константіновой К.Е., Соколовим О.М., Батрин О.В. було винесено ще 7 ухвал на обшуки.

 

Після такого безпрецедентного тиску на бізнес з боку силових структур до нашого захисту активно підключилися адвокати Адвокатського об'єднання «Лещенко, Дорошенко і партнери», які відстоюють законне право групи компаній займатися легальною господарською діяльністю. Протягом листопада-грудня 2020 року, за рішенням слідчих суддів Печерського районного суду м. Києва – Батрин О.В., Літвінової І.В., Писанця В.А., ми отримали більше 50 ухвал на повернення вилученого майна – офісної техніки ТОВ «ЕМБІЕМ ЮКРЕЙН », а також особистих телефонів, ноутбуків і планшетів співробітників. Важливо розуміти, що ніхто зі слідчих або прокурорів жодного разу не з'явився на засідання суду, щоб надати суддям докази законності вилучення і  незаконного утримання майна!

 

 

 

 

 

Навіть після виграних судів техніку, звісно, не повернули. Так-так, бо ж не для того її вилучали, щоб повертати після якихось рішень суду, що набрали законної сили. Слідчий Міський І.І. не виконує рішення суду! Ми подаємо до суду скарги на бездіяльність правоохоронних органів і намагаємося знайти тих, хто вже, мабуть, нишком розпродав наше майно. Цікаво, скільки слідчі та прокурори заробили на реалізації понад сотні одиниць вживаної оргтехніки? І хто з прокурорських родичів отримав на Новий Рік у подарунок макбук або айфон наших співробітників?

 

Ми змушені були звернутися до Державного бюро розслідувань із заявою про вчинення слідчими і прокурорами у цій справі тяжкого злочину, склад якого передбачено ч. 3 ст. 382 КК України.

 

Якщо ДБР відмовиться вносити відповідні відомості про цей злочин до Єдиного реєстру досудових розслідувань – ми негайно будемо оскаржувати таку протиправну бездіяльність слідчого судді і обов'язково доб'ємося обґрунтованого початку кримінального провадження.

 

Однак, реєстрація фейкових КП і регулярні обшуки – не єдині методи тиску з боку силовиків. У вересні 2020 року правоохоронці організовують і контролюють створення Громадської організації «Центр фінансової безпеки», метою роботи якої є створення і поширення наклепу в ЗМІ особисто про мене. (Детальніше https://uncensored365.org/site/101046 )

 

Замовний матеріал за гроші розміщують на новинному порталі «Обозреватель», вказавши автором Юрія Гнатишина. А на інших ресурсах у мережі наклеп підписують іншим авторством – Аня Мартинюк – ідентичним імені моєї дочки. Наскільки нікчемними і підлими повинні бути продажні представники влади, щоб у якості інструменту психологічного тиску використовувати повне ім'я трирічної дитини.

 

 

 

 

 

Ще одним інструментом не тільки психологічного, але вже і фізичного тиску з боку правоохоронців став напад на мене групою невідомих осіб. У січні, коли я перебував зі своєю дочкою в місті Кропивницький, за мною було встановлено стеження. 25 січня двоє невідомих кілька годин чергували під головним входом до БЦ, де я перебував протягом дня. Увечері, коли я залишав будівлю БЦ, на мене накинувся один з них і забризкав обличчя перцевим балончиком. Мені вдалося отримати відеозапис із зовнішніх камер спостереження цього БЦ.

(Відео https://www.instagram.com/p/CKezvUxnN22/)

 

 

 

ВІДПОВІДЬ НА ОПРИЛЮДНИНУ ІНФОРМАЦІЮ: ГРАДУС ТИСКУ ПІДВИЩУЄТЬСЯ, СЛІДЧІ КРАДУТЬ КАВУ

 

 

Після всіх подій, що відбулися, ми прийняли рішення надати розголосу цьому випадку безпрецедентного тиску на вітчизняний бізнес з боку корумпованих правоохоронців. Стало очевидно, що навіть судові рішення щодо повернення вилученої техніки і скарги на незаконну діяльність слідчих НП України не зупинять злодіїв у погонах від подальших спроб викачування грошей. Через тиждень після того, як ми оприлюднили в соціальних мережах реальні факти про свавілля українських правоохоронців, отримали негайну «відповідь».

 

29 січня 2021 року старший слідчий Міський І.І. разом із групою спеціального призначення ТОР проводить черговий обшук із вилученням в офісі однієї з наших компаній за адресою: м. Київ, вул. Оболонська, 29. Слідчі дії проводять у рамках кримінального провадження № 12018000000000698, за яким ми ВЖЕ отримали понад 50 позитивних ухвал суду про повернення раніше вилученої техніки та телефонів! Цього разу ухвалу на обшук виносить слідчий суддя районного Печерського суду м. Києва Світлана Яківна Волкова.

 

Довідка. Світлана Волкова – та сама скандальна суддя, яка в 2014 році була відсторонена від посади Вищою кваліфікаційною комісією суддів за винесення неправосудних рішень. Як повідомляє «Українська правда» і «Zahid.net», Світлана Волкова змінила запобіжний захід з утримання під вартою на домашній арешт для екс-командира «Беркута» Дмитра Садовника, який фігурував у справі про розстріл 48 активістів Майдану. Прокурори вимагали 7 років арешту, але, завдяки судді Волковій, Садовник наступного дня втік до Криму, його оголосили в розшук. У 2016 році Волкову звільнили за неправосудне рішення, але в 2019 роки вона відновилася на посаді слідчого судді і продовжує «чудити».

 

Підрозділ ТОР із групою слідчих вривається в приміщення на обшук, влаштовуючи феєричне шоу: розпилюють болгаркою двері, знімають її ломами з петель, вриваються в офіс, укладають обличчям у підлогу п'ятьох співробітників, а після – збивають палицею КАМЕРИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ, щоб приховати власне свавілля та мародерство. (Відео з камер спостереження https://www.instagram.com/p/CKn6kU2ggBv/ , https://www.instagram.com/p/CKn6gA8A-iC/ )

 

Призначення спецпідрозділу ТОР – це силова підтримка екіпажам патрульної поліції під час виникнення непередбачених ситуацій (масові бійки, розбої, грабежі, супровід мітингів). Також ТОР використовують для відпрацювання особливо небезпечних ситуацій, де можуть бути присутні озброєні злочинці або підозрювані.

 

Під час шоу, влаштованого особисто для мене, загін спецпризначенців ТОР був задіяний в якості вантажників – виносити монітори, комп'ютерні миші, клавіатури з офісу. Жадібні та ненаситні слідчий Міський з бійцями ТОРу не посоромилися «вилучити» й інші важливі в ході слідства «докази», а саме: готівкові кошти в сумі 8 тисяч грн (хоча в протоколі обшуку були відсутні будь-які відомості про вилучення грошових коштів!), туристичний ліхтарик, перехідник USB-SATA, 8 упаковок цукру, 4 кілограмів кави, 1 упаковку чаю, декоративні статуетки, сувеніри. Це була приголомшлива демонстрація високих моральних цінностей представників правоохоронних органів України!

 

 

 

 

 

Розглянувши скаргу адвоката, слідчий суддя Печерського суду Бусик 23.02.2021 року постановила ухвалу, якою визнала дії слідчого Міського І.І. з вилучення майна незаконними і зобов'язала повернути ТОВ «Проф Едвайс» все без винятку (ун. № 757/5617/21-к).

 

 

 

 

 

 

Ви тільки уявіть, який фінансовий ресурс із державного бюджету було задіяно для проведення подібних НЕЗАКОННИХ слідчих дій! Черговий обшук був абсолютно безпідставним, адже в КП відсутні заявники і потерпілі, а також жодній особі не було оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення!

 

За гроші платників податків протягом останніх 4 місяців у нас провели 20 незаконних обшуків лише з однією метою – змусити платити регулярні відкати за негласне кришування бізнесу. За всі три роки – майже 50 обшуків! Тільки в жовтневій хвилі обшуків було задіяно понад 120 правоохоронців у Києві та регіонах! Важко уявити, які суми з державної скарбниці витрачають на одного Мартинюка Андрія Степановича. Але ж таких підприємців, яких силовики пресують заради хабарів, тисячі по всій країні. За ці гроші ось уже 3 роки можна було боротися з реальною злочинністю в Україні, а не з вигаданою, або, наприклад, лікувати онкохворих дітей.

 

Результатом цієї «боротьби зі злочинністю» доброчесними правоохоронцями стали: відсутність будь-яких доказів вчинених злочинів і закриті кримінальні провадження; десятки рішень про неправомірні дії правоохоронців, рішення про повернення незаконно вилученого майна постраждалих компаній; зареєстровані кримінальні провадження проти слідчих Національної поліції щодо розкрадання майна; «паралізований» бізнес, масове скорочення робочих місць, неможливість продовжувати законну господарську діяльність у повній мірі і, як наслідок, втрати вітчизняної економіки і бюджету у вигляді надходжень податків від прибутку!

 

Я офіційно звертаюся до Голови Національної поліції України Клименко Ігоря Володимировича та до Генерального прокурора Венедиктової Ірини Валентинівні з проханням звернути увагу на вищевказані обставини неправомірних дій окремих представників правоохоронних органів, а також здійснити адекватну оцінку безпрецедентного тиску на вітчизняний бізнес корумпованими чиновниками!

Читати в соцмережі

Автор: Андрей Мартынюк

Коментарі

arrow