Додати новину
Ко всем новостям
Економіка 3.бер..2021
2505
БІЗНЕС-ГОДІВНИЦЯ ДЛЯ ПРАВООХОРОНЦІВ: оприлюднюємо імена продажних суддів, прокурорів і слідчих. ЧАСТИНА 1

БІЗНЕС-ГОДІВНИЦЯ ДЛЯ ПРАВООХОРОНЦІВ: оприлюднюємо імена продажних суддів, прокурорів і слідчих. ЧАСТИНА 1

Я, Мартинюк Андрій Степанович, є власником і керуючим бізнес-партнером групи українських компаній, що зазнали безпрецедентного тиску з боку правоохоронних органів загальнонаціонального рівня. Головна мета пресингу бізнесу представниками прокуратури, Національної поліції та Департаменту кіберполіції зокрема – незаконне збагачення шляхом «кришування» бізнесу. Жертвами продажних правоохоронців стали особисто я, а також співробітники компаній ТОВ «МК КОНСАЛТИНГ ГРУП», ТОВ «ПРОФ ЕДВАЙС», ТОВ «ЕМБІЕМ ЮКРЕЙН», ТОВ «ЛЕГОЮТЕКС» і ТОВ «ДАТА КОНСАЛТИНГ», чиї інтереси я відстоюю в суді спільно з адвокатами Адвокатського об'єднання «Лещенко, Дорошенко і партнери». Внаслідок неправомірних дій співробітників поліції, законна діяльність вказаних підприємств тимчасово припинена. Компанії зазнали колосальних матеріальних збитків, а десятки співробітників втратили роботу та можливість матеріально забезпечувати сім'ї в часи пандемії і економічної кризи. Ми надали цій ситуації максимального розголосу, оскільки вона наочно демонструє, що ми живемо в абсолютно неправовій державі, яка за твої ж сплачені податки намагається тебе знищити. Ця суспільно резонансна історія відгукнеться тисячам інших українських підприємців, які щодня потерпають від неправомірного, корисливого тиску з боку правоохоронців.

 

 

ЧАСТИНА 1

 

МИ – НЕ БРОКЕР

 

Понад сім років я займаюся бізнесом у сфері консалтингу з питань комерційної діяльності та міжнародного валютного ринку. У процесі масштабування бізнесу була створена група партнерських компаній, де я є старшим керуючим партнером. Основний вид діяльності всіх цих підприємств подібний – дослідження кон'юнктури ринку, консультування з питань комерційної діяльності та різноманітні види інформаційних послуг. Перелік компаній, про які йтиметься далі:

 

ТОВ «МК КОНСАЛТИНГ ГРУП» (ЄДРПОУ 41203200)

КВЕД - 82.20 Діяльність інформаційно-довідкових служб; 70.22 Консультування з питань комерційної діяльності та управління; 73.20 Дослідження кон'юнктури ринку та виявлення суспільної думки; (А також 85.59, 63.12, 63.99)

 

ТОВ «ПРОФ ЕДВАЙС» (ЄДРПОУ 42585981)

КВЕД - 82.20 Діяльність інформаційно-довідкових служб; 73.20 Дослідження кон'юнктури ринку та виявлення суспільної думки; (А також 63.99, 68.20)

 

ТОВ «ЕМБІЕМ ЮКРЕЙН» (ЄДРПОУ 42498805)

КВЕД - 73.20 Дослідження кон'юнктури ринку та виявлення суспільної думки; 70.22 Консультування з питань комерційної діяльності та управління; (А також 82.20, 79.11, 82.30, 82.99, 55.10, 56.10, 63.11, 63.91, 63.99, 68.20, 70.22, 73.11, 73.12, 74.10, 74.90)

 

ТОВ «ЛЕГОЮТЕКС» (ЄДРПОУ 4276536)

КВЕД - 70.22 Консультування з питань комерційної діяльності та управління; (А також 73.20, 68.20, 95.11, 95.21, 95.22, 68.32)

 

ТОВ «ДАТА КОНСАЛТИНГ» (ЄДРПОУ 43158684)

КВЕД - 73.20 Дослідження кон'юнктури ринку та виявлення суспільної думки; (А також 82.20, 70.22, 79.11, 82.30, 82.99, 55.10, 56.10, 63.11, 63.91, 63.99, 68.20, 70.22, 73.11, 73.12, 74.10, 74.90)

 

Зазвичай, ці компанії є підрядниками, що на замовлення контрагентів надають певний спектр послуг з інформаційної, консультаційної та рекламної діяльності, аудиту підприємств, інвестиційного планування.

Співробітники наших компаній спеціалізуються на вивченні фінансових ринків, аналізі кон'юнктури міжнародного валютного ринку; обробці первинної біржової статистичної інформації, а також мікро- і макроекономічних показників; розробці стратегій в управлінні короткостроковими / довгостроковим інвестуванням, прорахунках ризиків і мінливих індикаторів кон'юнктури валютного ринку; розробці курсів із торгівлі СВОП інструментами; експертизі бізнес-проектів і оцінці інвестиційної привабливості. Люди, які зацікавлені в проведенні будь-яких операцій на міжнародному валютному ринку – інвестиціях у цінні папери, венчурних інвестиціях у стартапи або, наприклад, у заробітку на купівлі-продажу популярної нині криптовалюти – при бажанні отримують кваліфіковану аналітичну інформацію від менеджерів наших компаній.

 

Базу зацікавлених клієнтів, для яких ми готуємо аналітику і презентації, нам часто надає сам замовник. Через те, що ми регулярно співпрацюємо з іноземними замовниками (резидентами ЄС та країн СНД), остаточними споживачами консалтингових послуг у сфері комерційної діяльності та інвестування стають нерезиденти нашої країни.

 

Будь-яка надана нами інформація має ВИКЛЮЧНО КОНСУЛЬТАТИВНИЙ характер. Як розпоряджатися отриманою інформацією, куди інвестувати кошти, які інструменти для майбутніх операцій на міжнародному валютному ринку вибрати – клієнт вирішує виключно самостійно. За подальші усвідомлені дії клієнта, за прийняті ним індивідуальні рішення, за будь-які вчинені ним надалі фінансові операції ми відповідальності не несемо! Ми надаємо консультації з певних сфер діяльності, рекламну інформацію про товари або послуги інших компаній, але жодного стосунку до подальших інвестиційних проектів клієнта ми не маємо, їх не супроводжуємо і наслідків не поділяємо (ні доходів, ні збитків)! Наша господарська діяльність не завдає і не може завдавати жодних збитків, або іншої шкоди фізичним особам, яким ми надаємо консалтингові послуги.

 

Важливо розуміти, що оплату за будь-які надані послуги ми отримуємо безпосередньо від наших замовників. Не важливо, це український представник або іноземний замовник – з кожним із них укладено офіційний договір на надання певного спектру послуг. Ось один із договорів з нашим контрагентом:

 

 

 

 

 

Після виконаного замовлення складається Акт виконаних робіт, відповідно до якого українське підприємство виставляє рахунок замовнику та отримує оплату за послуги.

 

 

 

 

 

 

Тут вказано суму отриманої винагороди, офіційно сплачену за договором замовником на рахунок ТОВ «ЕМБІЕМ ЮКРЕЙН» через АТ КБ «Приватбанк». Обіг грошових коштів на рахунках цього підприємства легко відстежити та перевірити, адже з цих коштів сформовано фонд заробітної плати співробітників і, звісно, СПЛАЧЕНІ ВСЕ ПОДАТКИ до державної казни! Фінансова звітність про господарську діяльність кожного з підприємств регулярно передається до Державної податкової служби України та інших контролюючих органів.

 

 

 

 

Усі вищевказані компанії ведуть легальну господарську діяльністю, працюючи виключно в межах тих видів економічної діяльності, що були вказані під час реєстрації кожної юридичної особи. Жодна з вище згаданих юридичних осіб, надаючи подібні консалтингові послуги, не порушує ані Конституцію України, ані інші закони, якими регулюється підприємницька діяльність в країні. Жодними нормативно-правовими актами даний вид господарської діяльності не обмежується і не забороняється.

 

Але, спотворивши інформацію і сфабрикувавши факти, правоохоронні органи знайшли для себе відмінну можливість спробувати презентувати нас тими, ким ми не є насправді. А саме – брокером, чинним на території України. Саме через те, що в Україні відсутня будь-яка нормативна база з регулювання та контролю роботи форекс-дилерів, корумповані правоохоронці знаходять способи незаконного заробітку. Схема працює так ... Прокурори з представниками Нацполіції починають «розкручувати» підприємця, який займається законним бізнесом, на великі  «відкати» за можливість продовжити роботу «без зайвих проблем». (Ми чудово обізнані про суми хабарів за закриття зареєстрованих кримінальних проваджень. І в разі подальшого незаконного тиску на наші компанії будемо змушені не тільки озвучити вартість «прокурорських послуг», назвавши імена та прізвища, а й надати відповідні аудіо- та відео докази цього до Державного бюро розслідувань.)

Далі, після відмови нескінченно оплачувати мальдівські відпочинки та нові автомобілі продажних прокурорів, до кримінального провадження «підключають» Департамент кіберполіції і нібито розслідують злочин за ст. 190 КК України – шахрайство, учинене з використанням електронно-обчислювальної техніки.

 

Нас фактично намагаються звинуватити у скоєнні злочину, який навіть неможливо здійснити в нашій країні – у роботі брокера, чия діяльність в Інтернет-мережі не забороняється, але і не регулюється жодним Законом України або підзаконним нормативно-правовим актом! Зручно, чи не так? Ідеальна прогалина в правовому полі, яку правоохоронці спритно використовують для «викачування» грошей до власних кишень.

 

У зареєстрованих кримінальних провадженнях №42017101070000286, №12018000000000698, №12018251010006371, №42019101020000182, а також у клопотаннях від прокурорів і слідчих, у якості підстав для проведення обшуків офісних приміщень юросіб фігурують посилання на різні торговельні платформи та сайти міжнародних брокерів. Зазначені сайти не є інтернет-ресурсами наших компаній і не мають стосунку до нашої законної господарської  діяльності! Звинувачення сформульовано таким чином, нібито співробітники наших компаній за допомогою використання зазначених інтернет-ресурсів обманюють трейдерів і відбирають у них гроші. Але справа в тому, що жодна з наших компаній НЕ є брокером! Ці підприємства НЕ МАЮТЬ ліцензій брокера і НЕ ЗАЙМАЮТЬСЯ торгівлею на біржі!

 

Це важливо розуміти, бо саме на цій спекуляції будуються безпідставні звинувачення в скоєнні кримінального злочину. Ця нахабна підміна понять стала важелем тиску на бізнес з боку правоохоронних органів загальнонаціонального рівня, з метою змусити нас «поділитися» з ними прибутком від законної діяльності (докладніше про це в частині 2).

 

 

ЛЕГАЛЬНИЙ БІЗНЕС: ФАКТИ ТА ЦИФРИ

 

Тут назріває цікаве питання ... Я – український підприємець, який роками, в умовах регулярних економічних колапсів, вибудовує легальний бізнес у своїй країні, створює робочі місця, забезпечуючи людей гідною ОФІЦІЙНОЇ заробітною платою, заводить (а не виводить !!! як це робить більшість наших чиновників) гроші в країну і сумлінно сплачує податки в казну. Значить, я наповнюю бюджет, який корумповані судді і прокурори витрачають на свої потреби. Ви ж розумієте, що саме за рахунок платників податків, і мене зокрема, вони влаштовують «маски-шоу» в офісах вітчизняних підприємств, чекаючи на відкати за дозвіл продовжити роботу? Це справедливо?! Але ж таких підприємців, чию роботу блокують правоохоронці до отримання хабара, сотні тисяч!

 

Важливо розуміти, що являє собою один український підприємець, який стає жертвою тиску силовиків, у якості платника податків для нашої країни. Презентуємо вам невелику фінансову статистику.

 

Компанії ТОВ «МК КОНСАЛТИНГ ГРУП», ТОВ «ПРОФ ЕДВАЙС», ТОВ «ЕМБІЕМ ЮКРЕЙН», ТОВ «ЛЕГОЮТЕКС» і ТОВ «ДАТА КОНСАЛТИНГ» були створені мною та моїми партнерами. Це представники вітчизняного бізнесу, які забезпечили робочими місцями українських громадян, а також регулярно і сумлінно сплачують чималі податки в державну казну, сприяють економічному розвитку країни.

 

ТОВ «ЛЕГОЮТЕКС» за звітний податковий 2020 період загалом сплатила 429 727, 95 грн податків і зборів до державної казни.

ТОВ «ПРОФ ЕДВАЙС» за звітний податковий 2020 період загалом сплатила 1 045 826,84 грн!

ТОВ «МК КОНСАЛТИНГ ГРУП» за звітний податковий 2020 період загалом сплатила 84 039,93 грн!

ТОВ «ЕМБІЕМ ЮКРЕЙН» за звітний податковий 2020 період загалом сплатила 738 490,55 грн!

ТОВ «ДАТА КОНСАЛТИНГ» за звітний податковий 2020 період в загальній сумі заплатила 995 245,79 грн!

 

Загалом, група компаній, якою фактично керує один підприємець, лише за минулий 2020 рік принесла в бюджет України більше 3 мільйонів гривень (~ 3 300 000 грн)! Цю інформацію легко перевірити через Державну податкову службу України. Також можна перевірити і податкову звітність цих юросіб за 2018-2019 роки.

Це перелік того, що за минулий рік підприємець Мартинюк Андрій Степанович зробив для своєї країни. А що ж моя країна зробила для українського підприємця, який наповнює бюджет? Розікрала цей бюджет і пустила фінансовий ресурс на забезпечення діяльності продажних слідчих, слідчих суддів і прокурорів, які вже три роки витрачають бюджетні кошти на «розслідування» неіснуючих злочинів? Національна поліція проводить регулярні обшуки, в яких задіяні десятки правоохоронців і навіть спецпідрозділ «ТОР» – звісно, хтось же повинен боротися з клавіатурами та комп'ютерними мишками в офісних приміщеннях. Ось з якою метою було створено загін бійців «ТОР»! Ось чим займається наша доблесна поліція – «бореться зі злочинністю» шляхом знищення вітчизняних підприємств!

 

А дії цих корумпованих правоохоронців призвели до наступного ... Через вилучення офісної техніки, а також особистих телефонів і комп'ютерної техніки співробітників під час хвилі обшуків восени 2020 року, ми зазнали величезних фінансових збитків. Робота компаній була припинена на декілька місяців, що призвело до масового скорочення працівників. Інтереси наших колишніх співробітників ми й досі відстоюємо в судах, вимагаючи повернення незаконно вилучених особистих телефонів кожному працівнику.

 

У ТОВ «ЕМБІЕМ ЮКРЕЙН» в 2019 році в середньому працювало 60 співробітників. У жовтні 2020 року, після хвилі обшуків з безпідставним вилученням майна, кількість співробітників скоротилася до 30. А в грудні в штаті числилося всього 5 осіб! Тільки-но уявіть, скільки людей втратили роботу і можливості годувати свої родини під час пандемії коронавірусу через жадібність перевертнів у погонах.

 

 

 

 

У ТОВ «ДАТА КОНСАЛТИНГ» у жовтні 2020 року, після хвилі обшуків, кількість співробітників скоротилася до 36 осіб. У кінці року залишилося всього 25.

 

 

 

 

У ТОВ «ПРОФ ЕДВАЙС» після обшуків кількість штатних співробітників скоротилася до 20 осіб, а в грудні 2020 року ми змогли забезпечити робочі місця за лише для 8 працівників.

 

 

 

 

Що ж стосується безпосередньо моїх особистих доходів, щодо яких корумповані правоохоронці поширили наклеп в мережі за допомогою замовних статей, виконаних ГО «Центр фінансової безпеки» (https://www.uncensored365.org/site/101046 ). Мені приписували неіснуючу нерухомість, придбану нібито за гроші від шахрайської діяльності, і дорікали в наявності коштів для частих виїздів за кордон. Але чомусь про мій дохід приватного підприємця і про сплачені мною податки з цих доходів ніхто не згадував. За 2020 рік сума мого доходу у якості приватного підприємця становила 2 295 585, 00 грн. З цієї суми були утримані в державну казну всі податки і збори. У цьому можна переконатися переглянувши офіційну Податкову декларацію ФОП за звітний період.

 

 

 

 

 

 

Далі буде...

Читати в соцмережі

Автор: Андрей Мартынюк

Коментарі

arrow